24 Temmuz 2007

TÜRK BLOGCULARIN TOPLANDIĞI YENİ YER

Dostlar bu gün sizlere eminim sizlerinde hoşuna gidecek bir projeden bahsedeceğim. Ne zamandır sürekli yazılarını takip ve takdir ettiğim başarılı genç kardeşim Mert ULAŞ ‘a ait olan bu proje eminim sizlerin de ilgisini çekecek ve kısa sürede çok önemli bir oluşum haline gelecek sanıyorum. Bu projenin ANASAYFA ‘sındaki kendi tanıtım yazısını aynen aşağıda yayınlıyorum. Eğer sizlerde merak eder bu projeyi incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Mert ULAŞ ‘ a buradan böyle bir fikri bizimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. Kaldı ki Nette benzer projeler acayip paralar kazanıyor ve de paralı. Bu proje ise herkese açık ve de beleş. Buraya bende katıldım sizlere de tavsiye ediyorum….

yazarlar.gifTürk Blog Yazarları nedir?


Türk Blog Yazarları blog yazan, üreten, düşünen, tartışan ve paylaşan insanlar için yaratılmış, Ning sistemi üzerine kurulu bir sosyal ağdır.

neden.gifNeden Türk Blog Yazarları?


Türk Blog Yazarlarında sizin gibi diğer türk blog yazarlarıyla tanışıp, mesajlaşabilir, arkadaş listenize ekleyebilirsiniz. Bunun dışında bloğunuzun tanıtımını yapabilir ve forum ...Türk Blog yazarları burada toplanıyor.sayfalarından sizin gibi blog yazan insanlar ile bloglar ve internet ile ilgili konularda tartışabilir, yardım alabilirsiniz. Kendi bloğunuzda (Blogger, Wordpress, Live spaces, vb.) yazdığınız son yazıları RSS bağlantınız sayesinde burada ki kişisel sayfanızda otomatik olarak tekrar yazmanıza gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz. Eğer podcast hazırlıyorsanız bunları Türk Blog Yazarlarına yükleyerek daha büyük bir dinleyici kitlesine ulaşabilirsiniz.

Hmm fena değilmiş başka neler yapabilirim?


Tüm bunların dışında kişisel sayfanızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, istediğiniz fotografı ekleyebilir, bilgisayarınızdan veya Youtube üzerinden istediğiniz videoyu buradaki kişisel sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

2 Yorum:

Doğan AYDIN dedi ki...

Bende bugün üye oldum bu siteye, hatta sizi bu adresten buldum :) Güzel bir çalışma olmuş umarım daha da güzel olur...

Ridak dedi ki...

Azizname sana blograzzi özelden mesaj attım bakı bir cevaplarsan sevinirm.Bilgi paylaştıkça büyür.
bu da benim blogum:
http://ridakblog.blogspot.com

Toggle

Ben Kimim

SAYAÇ


DEFA ZİYARET EDİLDİM

Shades of Teal Palette